Preparaty dla kotłowni parowych

Posiadamy w swojej ofercie płynne inhibitory przeznaczone do profesjonalnego uzdatniania wody przemysłowej. Stosowane są do kondycjonowania wody uzupełniającej, kotłowej oraz kondensatu powrotnego kotłów parowych. W związku z zastosowaniem w preparacie substancji lotnych linia kondensatu jest również chroniona. Preparat alkalizuję wodę uzupełniającą, wiąże tlen oraz dwutlenek węgla. Preparaty te posiadają również właściwości wiążące twardość szczątkową, co zabezpiecza instalacje przed osadzaniem się kamienia kotłowego.

   Formularz kontaktowy.


Preparaty dla obiegów ciepłowniczych
W katalogu naszych produktów posiadamy również inhibitory przeznaczone do profesjonalnego uzdatniania wody grzewczej. Stosowane są do kondycjonowania wody grzewczej instalacji centralnego ogrzewania oraz wody technologicznej. Preparaty te posiadają właściwości wiążące twardość szczątkową, co zabezpiecza instalacje przed osadzaniem się kamienia kotłowego.

   Formularz kontaktowy.

Preparaty dla obiegów chłodniczych
Gamę produktów dla układów chłodniczych w naszej ofecie podzielimy na dwa działy, preparaty biobójcze oraz inhibitory.

Preparaty biobójcze służą do konserwacji wszystkich produktów technicznych narażonych na rozkład biologiczny na skutek rozwoju mikroorganizmów. Skuteczne są  w stosunku do bakterii gramdodatnich i gramujemnych, grzybów pleśniowych i drożdżowych. Środki te, które oprócz normalnego dla konserwacji działania biostatycznego wykazuje działanie biobójcze tak, że są zalecany do układów (technologii), gdzie występują problemy z czystością surowców oraz higieną produkcji.

Inhibitory do układów chłodniczych przeznaczone  są do profesjonalnego uzdatniania wody przemysłowej. Stosowane są do kondycjonowania wody w instalacjach chłodniczych, zamkniętych i otwartych. Preparaty polimerowe, których  zadaniem jest stabilizacja twardości poprzez zapobieganie krystalizacji jonów twardości wody i odkładaniu się ich jako kamień na powierzchniach roboczych. Utrzymuję instalację w czystości oraz chroni przed korozją stali i metali kolorowych.

   Formularz kontaktowy.


Dezynfekcja wody
Posiadamy w ofercie preparaty na bazie chloru takie jak: dwutlenek chloru, podchloryn sodowy służące do utrzymania czystości mikrobiologicznej wody. Istnieje wiele metod pozwalających oczyścić, zdezynfekować wodę pitną dlatego też nasi doradcy pomogą Państwu wybrać najbardziej skuteczny, a zarazem ekonomiczny sposób.
Wszystkie stosowane przez nas produkty posiadają stosowne atesty wymagane do stosowania w układach wody pitnej.  Nasze usługi są zgodne z obowiązującymi przepisami oraz zaleceniami sanepidu.

   Formularz kontaktowy.
Czyszczenie instalacji
Realizujemy doraźne czyszczenia chemiczne i mechaniczne układów i urządzeń technologicznych. Posiadamy specjalistyczny sprzęt w tym myjki ciśnieniowe, pompy etc. Stosujemy specjalistyczne preparaty chemiczne odpowiednio dopasowane do instalacji występujących u Klienta. Bardzo istotna jest wiedza o materiałach, z których wykonana jest instalacji i jej uszczelnienia. Tę wiedzę pozyskujemy w trakcie wywiadu u naszego Klienta. Z tą wiedzą jesteśmy w stanie dobrać sprzęt i preparaty, za pomocą których skutecznie zrealizujemy naszą pracę.

   Formularz kontaktowy.

  • #1
  • #2
  • #3
  • #4
  • #5
  • #6
Kontakt
STIMCHEM
ul. Przemysłowa 51
43-100 Tychy
NIP: 6462938755
REGON: 362193168

BIURO
tel. 32 307 37 99
biuro@stimchem.pl
DZIAŁ HANDLOWY
tel. 530 183 600
handlowy@stimchem.pl
DZIAŁ TECHNICZNY
tel. 570 100 727
skowalski@stimchem.pl

KSIĘGOWOŚĆ
tel. 697 009 251
ksiegowy@stimchem.pl
Go to top