Serwis urządzeń

Oferujemy ekspresowy serwis oraz obsługę w zakresie urządzeń związanych z uzdatnianiem oraz kondycjonowaniem wody. Regularne przeglądy zapobiegają nieplanowanym przestojom w dostawie wody, tym samy redukują ewentualne straty finansowe użytkownika. Częstotliwość wykonywania takich kontroli oraz uzupełnianie odczynników chemicznych uzależniona jest od wielkości, jak i specyfiki pracy zakładu. 

   Formularz kontaktowy.

Dobór technologii uzdatniania wody

Dobór prawidłowej technologii uzdatniania i kondycjonowania wody to nie lada wyzwanie dlatego też polecamy zespół naszych ekspertów, dzięki którym otrzymają Państwo pełną satysfakcję z przygotowanej wody. W celu najlepszego dopasowania naszych komponentów dla potrzeb technologicznych niejednokrotnie konieczna jest nasza darmowa wizyta, powiązana z analizą fizyko-chemiczną wody oraz innymi pomiarami.   
  
   Formularz kontaktowy.

Analizy fizykochemiczne wody

W ramach obsługi naszych Klientów realizujemy analizy fizykochemiczne wody na miejscu, u Klienta. Wyniki badań protokołujemy i przedstawiamy obsłudze danego obiektu. Dzięki temu nasi Klienci na bieżąco wiedzą jaki jest stan ich instalacji, a zawarte w protokołach dane, spostrzeżenia, wnioski i ew. uwagi pomagają nam, obsłudze i pionowi decyzyjnemu właściwie eksploatować swoje urządzenia oraz infrastrukturę. Protokoły z analiz fizykochemicznych wody są wg nas istotnym elementem komunikacji między nami a Służbami obsługi. Owocuje to także spełnieniem wymogów gwarancyjnych. Ostatecznie wpływa również na bilans ekonomiczny związany z kosztami obsługi.

   Formularz kontaktowy.

Projektowanie i montaż instalacji

Prace projektowe mogą polegać na wykonaniu opracowania od podstaw lub na wykonanie modernizacji istniejącego układu. Są one indywidualnie dopasowywane do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Przykładamy dużo uwagi w celu spełnienia, niejednokrotnie wysokich wymagań i oczekiwań Zamawiającego. Dobrze zwizualizowany projekt jest wg nas ważnym etapem realizowanego zlecenia. Przygotowane przez nas schematy technologiczne wizualizują procesy działania wykonanego układu uzdatnia lub konfekcjonowania wody.

Poniżej galeria przykładowych projektów.  • #1
  • #2
  • #3
  • #4
  • #5
  • #6
Kontakt
STIMCHEM
ul. Przemysłowa 51
43-100 Tychy
NIP: 6462938755
REGON: 362193168

BIURO
tel. 32 307 37 99
biuro@stimchem.pl
DZIAŁ HANDLOWY
tel. 530 183 600
handlowy@stimchem.pl
DZIAŁ TECHNICZNY
tel. 570 100 727
skowalski@stimchem.pl

KSIĘGOWOŚĆ
tel. 530 450 634
ksiegowy@stimchem.pl
Go to top